Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE

1. W razie wystąpienia wady produktu, czy niezgodności zawartości paczki ze złożonym zamówieniem klient ma prawo złożyć reklamację za pośrednictwem formularza, który został dołączony do przesyłki lub na adres e-mail sklep@bibliaposlasku.pl podając numer zamówienia i szczegółowy opis problemu.

2. Reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dni - zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

3. W przypadku zwrotu wadliwego lub błędnie wysłanego produktu sklep bibliaposlasku.pl wysyła kuriera po odbiór paczki i pokrywa koszty transportu.

4. Kupujący może żądać doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę lub wymianę na nowy. W przypadku, gdy towar nie ma możliwości naprawy ani wymiany towaru kupujący ma prawo odstąpienia od umowy.

5. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/... dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

ZWROTY

1. Pod tym linkiem znajduje się formularz odstąpienia od umowy.

2. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa klient może zrezygnować z zakupionego w naszym sklepie towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmiennym, chyba że zaistniała zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, w terminie 14 dni od powiadomienia o odstąpieniu od umowy.

3. Sklep www.bibliaposlasku.pl zwraca kwotę równą cenie towaru oraz poniesione koszty przesyłki ze sklepu do klienta. Pieniądze są zwracane w przeciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na numer konta podany przez klienta. 

4. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Nowy Testamynt po ślonsku już dostępny! Wysyłka realizowana w ciągu 2 dni roboczych. Dokończ składanie zamówienia.

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów